Wypełniacze bezpieczny transport

 

Optymalne wykorzystanie dostępnych rozwiązań

Jednym z największych problemów współczesnych producentów jest zachowanie bezpieczeństwa produktów na każdym etapie procesów logistycznych.
Elementem każdego opakowania - chroniącym produkt przed uszkodzeniem i wzmacniającym konstrukcję kartonu - jest wypełniacz.

Etapy w realizacji doboru optymalnego wypełnienia

image

Zabezpieczenie

produktu
image

Ekonomia

w projektowaniu i realizacji
image

Funkcjonalność

rozwiązań

Wybór wypełnienia

Dobieramy wypełnienie, które stanowi dodatkowy element zabezpieczenia chroniącego produkt przed uszkodzeniem podczas transportu.

Bardzo często zabezpieczenie spełni swoje zadanie gdy połączymy różne rodzaje materiałów do których należy m. in.:
 • tektura wielowarstwowa
 • poduszki powietrzne
 • plaster miodu
 • styropian
 • pianka etc.
 • Najczęściej wypełniacz posiada warstwową budowę co pozwala na stabilizację oraz zabezpieczenie produktów o różnej masie.

  Redukcja kosztów

  Oferujemy projektowanie wypełniaczy, które nie tylko zabezpieczają produkt, ale również optymalizują koszty dzięki zastosowaniu różnych typów wypełniaczy.

  Realizując zaprojektowaną konstrukcję uwzględnić należy również możliwości magazynowania zastosowanych wypełnień materiałowych oraz uproszczonego montażu. Bardziej złożone konstrukcje powinny podlegać testom, które mają istotny wpływ na dodatkowe usprawnienia. Przyczynia się to rownież do ograniczenia ponoszonych kosztów wdrażenia poszczególnych rozwiązań.

  Koncepcja

  Podobnie jak w przypadku opakowań z kartonu pracujemy nad rozwojem autorskich konstrukcji łączących w sobie funkcjonalność i estetykę zastosowanych wypełniaczy.

  Opakowania mogą utrudniać lub ułatwiać procesy logistyczne w tym transportowe Istotną rolę pełni tu znalezienie właściwej metody zabezpieczenia towaru i dostosowania jej do gabarytów logistycznych.